kas?kur?kad?

ceturtdiena, septembris 29, 2011

Rudens dienas un vakari...emociju buķete...

Ticiet vai nē, bet šoreiz sāku rakstīt īsti nezinot ko vēlos pateikt. Ir tikai sajūtas, kuras vēlos nodot tālāk. Tā nu sapratu, ka manas sajūtas runā par sevi, ģimeni un draugiem un par to kā viņu vērtību esot man blakus es izjūtu tieši rudenī. Šis ir viens no emocionālākajiem rudeņiem kāds man ir bijis. Esmu pie vīra atdevusi savu sirdsdraudzeni, viņas kāzās lejot prieka asaras un dejojot līdz kurpēm lūzuši papēži. Šī būs gluži kā dienasgrāmata, kāda tā būs, nemācēšu atbildēt, bet esmu pārliecināta, ka noteikti padosies patiesa...

Sadaļa ES:
Pēdējā laikā esmu sev atvērusi jaunu pasauli. Sāku lietas, vietas, cilvēkus un emocijas iepazīt no jauna un pavērot no cita skatu punkta. Esmu laimīga! Jā, zinu īgņām laimīgi cilvēki liekas apnicīgi, bet nevajag jau zaudēt galvu! Ar vien vairāk izdomāju sev jaunus un jaunus izaicinājumus. Riskēju. Lai vai cik dīvaini tas neliktos, bet savā dzīvē pašus lielākos sapņus esmu  piepildījusi riskējot. Daru lietas kas man patīk un kas man sagādā prieku un gandarījumu. Nevaru iedomāties labāku nodarbi, kā pastaigu saulainā rudens dienā pa Mežaparka alejām ar savu mīļo fotoaparātu un iemūžinot tās krāsas kuras mēs ikdienas steigā nemaz nepamanām zem mūsu pašu kājām, virs mūsu pašu galvām, pie mūsu pašu pleciem un lai vēl šaušalīgāk tas skanētu - mūsu pašu degunu galos! Lēkāšana pa peļķēm - mēs visi esam bērni lai arī cik gadu mums nebūtu!

Sadaļa ĢIMENE:
Mani vecāki ir mans zelts, lai arī kā tur pa dzīvi nav gājis.
Nesen sajutos kā maza meitene, kad tēvs mani uzaicināja skatīties vakarā uguņošanu pie sevis mājās uz balkona ar tasīti karstās šokolādes un gardu pudiņu. Viss par ko mēs runājām nebija karjera, izglītība, bet gan attiecības cilvēku starpā un  krāsas un tas kā kaimiņu Kārlis svinot savu dzimšanas dienu ir jautājis viņam par krāsām kādas izmantot uguņošanai, lai sievai patiktu mājās svinētie svētki. Nākamā dienā devāmies agri jau sēņot, jo mežs dziedina ar savu klusumu un gaisu.
Ar māti vairāk laika satiekoties pavadām pie mājas pavarda - top visas rudens receptes kas vien ienāk prātā. Vēlāk top filmu vakars ar visiem gardumiem.
Brālis - lai paliek - viena velo skrūvēšana un izjaukšana, eļļošana un vizināšanās - ķeram pēdējos mirkļus pirms ziemas mēnešiem vizinoties pa ielām un rudenīgajām alejām.

Sadaļa VIŅŠ:


Sadaļa DRAUGI:
Muzikālie vakari, kopīgās vakariņās (esmu gardēde), kino apmeklējumi - meiteņu romantiskās filmas un puišu trilleri, daudz laika pavadām pie jūras, atbalstam tos kuri no mums ir tomēr izlēmuši rūdīties un vēl arvien iet pelst ( par šo vārdu leksikā paldies Pūkai), velomānija, UNO, vakaru sarunas, šopings,šampongs un ballītes... Drīz noteikt visiem vēl jāapmeklē Sigulda...
Tam visam klāt vēl...jauni draugi, jaunas paziņas, jaunas sajūtas....
Vienīgi pietrūkst man seilinga... to es atzīšu vienmēr!

Priekā!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru